tuv cert
licencje epal
certyfikaty iso
  • Herco Sp. z o.o., Cielądz 28 C, 96-214 Cielądz
  • + 48 46 814 58 92 do 96
  • Polski
  • Deutsch
  • English
about-1200×500

O nas

Wszystko zaczęło się

w 1993 r., gdy Herman Scheers, belgijski przedsiębiorca, zainwestował w Polsce, kupując w ‎Łowiczu zakład z ponad 30-letnią tradycją w produkcji betoniarek.

W 1995 r., firma Herco nazwana tak od imienia założyciela, zakupiła zakład produkcyjny w Rawie Mazowieckiej – mieście zlokalizowanym 70 km od Warszawy w kierunku południowo zachodnim.

Po przeniesieniu się do nowego zakładu, Herco rozpoczęło produkcję gwoździ. Na początku firma tylko koletowała gwoździe kupowane od innych producentów w Polsce. Bardzo szybko zrozumieliśmy, że w celu zagwarantowania jakości produktu, dotrzymywania terminów dostaw i utrzymania konkurencyjności na rynku musimy kontrolować możliwie jak najwięcej etapów procesu produkcyjnego. W 1999 r. kupiliśmy nasze pierwsze maszyny do produkcji gwoździ. Rozpoczynaliśmy od maszyn tradycyjnych. W 2001 r. rozpoczęliśmy współpracę z firmą Enkotec. Obecnie większość gwoździ produkujemy na maszynach z tej firmy.

Z upływem czasu produkcja gwoździ stawała się coraz ważniejszym aspektem naszej działalności, więc w 1999 r. akcjonariusze postanowili odsprzedać 50% udziałów produkcji betoniarek. To był początek firmy Belle Poland i ponowne narodziny Herco, które mogło skoncentrować się tylko na produkcji i sprzedaży gwoździ.

 

W 2009 r. Herco rozpoczęła inwestowanie w budowę nowej, energooszczędnej fabryki, skupiając się na tworzeniu bezpiecznego środowiska pracy, radykalnie ograniczającego zużycie energii a jednocześnie usprawniającego organizację pracy.

W maju 2010 r. firma przeniosła się do nowego zakładu w Cielądzu, 10 km od Rawy Mazowieckiej. Nowy budynek i nowe linie produkcyjne pozwoliły zwiększyć wydajność i poprawić jakość produktów a także zdecydowanie ograniczyć energochłonność fabryki.

Postanowiliśmy zbudować nowy zakład produkcyjny w Europie, żeby być bliżej rynku i w rezultacie skrócić czas realizacji zamówień oraz transportu surowców i wyrobów gotowych.

Kontynuując rozwój w 2014 r. uruchomiliśmy własną linię do przeciągania drutu i linię cynkowania ogniowego a także ponownie zwiększyliśmy liczbę maszyn produkcyjnych. Udało nam się wdrożyć do produkcji nowe wyroby. W kolejnych latach planujemy dalsze inwestycje w nasz zakład produkcyjny w Cielądzu, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Herman Scheers był pierwszym belgijskim inwestorem w Polsce, a fakt, że na trwałe wpływa na rozwój i historię Polski był dla niego powodem do dumy. Nie było łatwym zadaniem stać się jednym z pionierów wśród wielu sceptyków, którzy wówczas nie wierzyli w trafność jego wyboru. Dwie dekady później Herco okazało się być solidnym i wiarygodnym partnerem biznesowym dla Klientów, dostawców i pracowników, z których wielu jest z nami od założenia firmy. Dołożymy wszelkich starań żeby kontynuować rozpoczęte dzieło.

Nasza misja

Dopilnowanie, aby nasi Klienci mogli liczyć na Herco jako dostawcę produktów o najwyższej jakości i profesjonalną obsługę a wszystko to w konkurencyjnej cenie,
Stworzenie jak najlepszego miejsca pracy dla naszych pracowników zapewniając im rozwój zawodowy.
Bycie niezawodnym partnerem biznesowym dla naszych dostawców i koncentrowanie się na długoterminowej współpracy,
Tworzenie wartości dodanej dla naszych udziałowców,
Poprzez sukces finansowy zapewnienie długoterminowej przyszłości Herco w Europie.

Our-Mission-600x400
Our-goals-600x400

Nasze cele

Za cel stawiamy sobie dbałość o naszych Klientów każdego dnia.
Osiągniemy ten cel będąc niezawodnym, produktywnym i jednocześnie rentownym producentem gwoździ, który dostarcza na rynek produkty charakteryzujące się najlepszym stosunkiem jakości do ceny. Cel ten osiągniemy poprzez wspólną pracę.

” The strength of the team is each member. The strength of each member is the team. Phil Jackson

Nasz Zespół

Filip Sheers

Prezes Zarządu
 

Marcin Skóra

Członek Zarządu
 

Karol Skóra

Sprzedaż – Północna Europa
 

Kinga Szumieł

Sprzedaż – Południowa Europa
 

Kinga Kozłowska

Sprzedaż – Wschodnia Europa
 

Roman Kacprzyk

Menadżer Planowania Produkcji
 

Agata Wrzesień

Wsparcie Sprzedaży
 

Izabela Nowakowska

Wsparcie Sprzedaży
 

Sławomir Magiera

Menadżer Produkcji
 

Janusz Pazurek

Kierownik ds. kluczowych klientów
 
Top